Kampanya !

30 TL VPS Sunucu VE 20% BAYİ/HOSTİNG DEDICATED SUNUCU

Bulut Sunucu

Yeni Nesil Cloud Teknolojisi

  • Cloud Server
  • ToleranslıOtomatik Onarma Sistemi
  • Anlık Uzaktan Kontrol İmkanı
  • Tüm İşletim Sistemleri Desteği

Bulut Anotomisi

Hypervisor veya SAN ne bir bilmiyor musunuz? Okumaya devam edin.
Sanal Makine DenetleyicileriBilişim teknolojileri size zaman kaybettirmek için değil zaman kazandırmak için dizayn edilmiş olmalıdır. Bulut Sunucu'nun en önem verdiği konulardan biri hız ve performanstır. Sunucuların toplam işlem gücü, depolama alanı ve bellekleri uygulamalar tarafından ortak kullanılmaktadır. Sunuculardan birisi arızalandığında diğer sunucular çalışmaya devam ettiği için uygulamalar da çalışmaya devam etmektedir. Bu da diğer klasik hosting servislerine göre, çok iyi uptime oranı demektir. Dedicated sunucu kiraladığınzda ise sunucu arızalandığı zaman uygulamanız çalışamaz.   Alan Depolama Ağı (SAN)Tüm veriler bir yıldırım kadar hızlı SAN Depolama sistemi depolanır. SAN toplu RAID dizileri ile yapılandırılmış sürücüler büyük bir dizidir. Tüm sürücüleri 15k RPM SAS ve SSD (Solid State Disk) 'dir. SAN Kumaş içine inanılmaz bir 40Gbps hacmi ile, SAN 1600MB/s ve 1300MB/s okuma hızına kadar elde edebilirsiniz. Birincil SAN kritik kesinti durumunda olduğunda son derece olası durumda, yedek bir SAN de bulunmaktadır.
Bulut Kontrol SunucusuOnApp güçlü bulut mimarisi bir programdır. Sanal makine denetleyicilerini sürekli izler merkezi bir sunucudan çalışır ve başarısız hata durumunda otomatik yük devretmeyi sağlar. Merkez sunucu üzerinde hata veya bakım için durdulduğunda bile bulut sunucular normal olarak çalışmaya devam eder. Bulut Sunucular RAID korumalı merkezi bir sunucu üzerinde saklanır.   VM Anlık YedeklerYedeklemeler iki düzeyde kullanır. VM SnapShot Yedekleme sunucusunda, bir şeyler VM ile yanlış gider ise otomatik olarak tüm konteyner restore edilme durumuna tüm VM görüntü yedekleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Yedekleme SANR1Soft ayrı çalışan bir depolama kümeye tüm istemci veri yedekleme sistemi. Site yedeklerş standart haftalık yedekleme günde birden fazsla yedeklenebilir anlamına gelir CDP (Sürekli Veri Koruma) bulunmaktadır. Linux hosting müşterileri kendi kontrol paneli aracılığıyla yedekleme yönetebilirsiniz. Bu entegrasyon Plesk Windows üzerinde kullanılamaz ancak veri hala aynı program yöntemi ile yedeklenir.